Home

Zanesená škrtící klapka

Škrtící klapka není bezproblémový komponent. Nejčastější chybou je právě zanesení škrtící klapky, viz obrázek: Zvenčí se zanesená škrtící klapka projevuje: - škubáním při rozjezdu, řazení, zapínání a vypínání klimatizace - kolísání volnoběhu - hlcení motoru při prudkém přidání plyn Za cukáním motoru může být i škrtící klapka motoru. Pokud motortester neukáže chybu na zapalování, může být příčinou také škrtící klapka motoru. To však neplatí v případě, že motor a auto cuká pouze ve vysokých otáčkách. Zanesená škrtící klapka se projevuje spíše houpavým volnoběhem

Service: Vyčištění škrtící klapky svépomocí - D-FEN

 1. Škrtící klapka na Mitsubishi Colt za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Mitsubishi Colt? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Mitsubishi Colt a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Mitsubishi Colt také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na.
 2. Škrtící klapka na Peugeot 806 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Peugeot 806? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Peugeot 806 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Peugeot 806 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Peugeot 806 mají, Vás.
 3. Škrtící klapka na Chevrolet Captiva za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Chevrolet Captiva? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Chevrolet Captiva a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Chevrolet Captiva také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na.
 4. Škrtící klapka na Citroen Ds3 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Citroen Ds3? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Citroen Ds3 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Citroen Ds3 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Citroen Ds3 mají, Vás.
 5. Škrtící klapka na Ford Focus za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Ford Focus? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Ford Focus a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Ford Focus také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Ford Focus mají, Vás.
 6. Škrtící klapka na Mercedes B za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Mercedes B? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Mercedes B a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Mercedes B také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Mercedes B mají, Vás.
 7. Keď je škrtiaca klapka veľmi zanesená, RJ Felicie si vytvára adaptačné hodnoty, ktoré sa odpojením RJ od akumulátora neodstránia. Dajú sa odstrániť (vyresetovať) pomocou VAG, alebo si ich RJ časom sama opraví
Čištění váhy vzduchu a škrtící klapky na 1

Škrtící klapka na Audi A8 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Audi A8? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Audi A8 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Audi A8 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Audi A8 mají, Vás budou kontaktovat Škrtící klapka na Mercedes A za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Mercedes A? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Mercedes A a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Mercedes A také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Mercedes A mají, Vás.

Škrtící klapka na Škoda Fabia za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Škoda Fabia? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Škoda Fabia a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Škoda Fabia také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Škoda Fabia mají. Škrtící klapka na Volvo 360 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Volvo 360? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Volvo 360 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Volvo 360 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Volvo 360 mají, Vás budou. Škrtící klapka na Smart Fortwo za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Smart Fortwo? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Smart Fortwo a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Smart Fortwo také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Smart Fortwo mají. Škrtící klapka na Peugeot 307 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Peugeot 307? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Peugeot 307 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Peugeot 307 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Peugeot 307 mají, Vás.

Škrtící klapka na Dacia 1300 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Dacia 1300? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Dacia 1300 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Dacia 1300 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Dacia 1300 mají, Vás. Škrtící klapka na Renault Vel satis za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Renault Vel satis? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Renault Vel satis a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Renault Vel satis také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na. Škrtící klapka na Chevrolet Aveo za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Chevrolet Aveo? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Chevrolet Aveo a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Chevrolet Aveo také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Chevrolet.

Škrtící klapka na Mercedes Slk za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Mercedes Slk? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Mercedes Slk a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Mercedes Slk také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Mercedes Slk mají. Škrtící klapka na Ford Fusion za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Ford Fusion? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Ford Fusion a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Ford Fusion také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Ford Fusion mají, Vás. Škrtící klapka na Honda Cr-v za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Honda Cr-v? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Honda Cr-v a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Honda Cr-v také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Honda Cr-v mají, Vás. Škrtící klapka na Kia Sorento za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Kia Sorento? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Kia Sorento a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Kia Sorento také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Kia Sorento mají, Vás. Škrtící klapka na Lancia Phedra za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Lancia Phedra? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Lancia Phedra a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Lancia Phedra také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Lancia Phedra.

Cukání motoru za jízdy, co dělat? - Král motor

Škrtící klapka na Peugeot 207 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Peugeot 207? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Peugeot 207 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Peugeot 207 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Peugeot 207 mají, Vás. Škrtící klapka na Jeep Commander za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Jeep Commander? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Jeep Commander a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Jeep Commander také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Jeep. Škrtící klapka na Audi A3 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Audi A3? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Audi A3 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Audi A3 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Audi A3 mají, Vás budou kontaktovat Škrtící klapka na Ford Mondeo za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Ford Mondeo? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Ford Mondeo a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Ford Mondeo také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Ford Mondeo mají, Vás.

Škrtící klapka na Audi Q7 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Audi Q7? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Audi Q7 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Audi Q7 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Audi Q7 mají, Vás budou kontaktovat Škrtící klapka na Jaguar X-type za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Jaguar X-type? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Jaguar X-type a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Jaguar X-type také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Jaguar X-type.

Škrtící klapka na Ford Taunus '80 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Ford Taunus '80? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Ford Taunus '80 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Ford Taunus '80 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Ford. Škrtící klapka na Mg Tf za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Mg Tf? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Mg Tf a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Mg Tf také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Mg Tf mají, Vás budou kontaktovat

Škrtící klapka na Jeep Wrangler za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Jeep Wrangler? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Jeep Wrangler a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Jeep Wrangler také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Jeep Wrangler. Škrtící klapka na Ford B-max za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Ford B-max? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Ford B-max a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Ford B-max také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Ford B-max mají, Vás.

Cukání za studena Fabia 1čištěni váhy vzduchu a škrtíci klapky na 1,8

Škrtící klapka Mitsubishi Colt AUTOPES® hledá za Vá

 1. Škrtící klapka na Opel Combo za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Opel Combo? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Opel Combo a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Opel Combo také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Opel Combo mají, Vás.
 2. Škrtící klapka na Vw Multivan za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Vw Multivan? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Vw Multivan a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Vw Multivan také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Vw Multivan mají, Vás.
 3. Škrtící klapka na Opel Rekord za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Opel Rekord? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Opel Rekord a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Opel Rekord také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Opel Rekord mají, Vás.
 4. Škrtící klapka na Vw Touran za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Vw Touran? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Vw Touran a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Vw Touran také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Vw Touran mají, Vás budou.
 5. Škrtící klapka na Hyundai Tucson za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Hyundai Tucson? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Hyundai Tucson a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Hyundai Tucson také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Hyundai.
 6. Škrtící klapka na Volvo 340 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Volvo 340? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Volvo 340 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Volvo 340 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Volvo 340 mají, Vás budou.

Škrtící klapka Peugeot 806 AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka na Volvo V60 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Volvo V60? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Volvo V60 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Volvo V60 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Volvo V60 mají, Vás budou. Zanesená škrtící klapka se projevuje spíše houpavým volnoběhem. Určitě se ale vyplatí škrtící klapku vyčistit pomoci speciálního spreje. Po vyčištění je nutné provést základní nastavení Říjen 14; 1 odpověď Návod k obsluze (příručka) na Sharana. Wolfsburg. Škrtící klapka na Daewoo Matiz za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Daewoo Matiz? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Daewoo Matiz a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Daewoo Matiz také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Daewoo Matiz mají. Škrtící klapka na Vw Golf plus za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Vw Golf plus? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Vw Golf plus a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Vw Golf plus také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Vw Golf plus mají. Škrtící klapka na Citroen Ax za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Citroen Ax? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Citroen Ax a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Citroen Ax také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Citroen Ax mají, Vás.

Škrtící klapka Chevrolet Captiva AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka Citroen Ds3 AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka Ford Focus AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka Mercedes B AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka na Aston Martin Rapide za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Aston Martin Rapide? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Aston Martin Rapide a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Aston Martin Rapide také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící. Škrtící klapka na Dodge Nitro za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Dodge Nitro? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Dodge Nitro a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Dodge Nitro také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Dodge Nitro mají, Vás. Škrtící klapka na Vw Tiguan za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Vw Tiguan? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Vw Tiguan a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Vw Tiguan také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Vw Tiguan mají, Vás budou.

Škrtící klapka na Fiat Punto za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Fiat Punto? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Fiat Punto a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Fiat Punto také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Fiat Punto mají, Vás. Škrtící klapka na Peugeot 104 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Peugeot 104? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Peugeot 104 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Peugeot 104 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Peugeot 104 mají, Vás. Škrtící klapka na Aixam A721 za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Aixam A721? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Aixam A721 a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Aixam A721 také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Aixam A721 mají, Vás. Škrtící klapka na Alfa Romeo Mito za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Alfa Romeo Mito? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Alfa Romeo Mito a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Alfa Romeo Mito také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Alfa.

Video: Oleje.cz • Zobrazit téma - Vyčištění škrtící klapky svépomoc

Škrtící klapka Audi A8 AUTOPES® hledá za Vá

 1. Škrtící klapka na Nissan Kubistar za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Nissan Kubistar? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Nissan Kubistar a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Nissan Kubistar také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Nissan.
 2. V tomto případě problémy může způsobovat zanesená nebo opotřebovaná škrtící klapka motoru. Ta nám koriguje otáčky ve volnoběhu. Při přidávání plynu se klapka otevírá a umožňuje větší přístup vzduchu, který sebou strhává větší množství paliva s kterým se smísí a postupuje do spalovacího prostoru motoru
 3. Škrtící klapka na Lancia Y za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Lancia Y? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Lancia Y a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Lancia Y také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Lancia Y mají, Vás budou kontaktovat
 4. Škrtící klapka na Citroen C4 picasso za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Citroen C4 picasso? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Citroen C4 picasso a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Citroen C4 picasso také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící.
 5. Škrtící klapka na Toyota Avensis Toyota Avensis Sháníte škrtící klapku na Toyota Avensis? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Toyota Avensis a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Toyota Avensis také vrakovištím za Vás

Škrtící klapka Mercedes A AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka Škoda Fabia AUTOPES® hledá za Vá

 1. V očekávání, že to bude zanesená klapka zbytky bordelu co tuhne za nízkých teplot, jsem koupil sprej na čištění klapek (předražený WD40..), klapku demontoval, stejně tak volnoběžný ventil. Co mě ale překvapilo bylo celkem velké množství kapek vody na klapce a v potrubí a i ve ventilu
 2. Je možné, že to může být zanesená škrtící klapka? Případně prosím o nasměrovaní zda je nějaký návod jak ji vyčistit :-D Případně jak je to u 1.6 8v s nastavením nových nulových hodnot škrtící klapky, musím někam do servisu kde mi to elektronicky nastaví? Nerad bych měnil vše, sem tam se mi zdá, že jsem až.
 3. Demontáž škrtící klapky. Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné. Napadla mě i zanesená klapka, včera jsem do ní koukl ze strany sání (sundal jsem plastový rozváděč sání) a klapka se leskne jak nová (auto má najeto 80tis.

Škrtící klapka Volvo 360 AUTOPES® hledá za Vá

 1. Zanesená škrtící klapka Peugeot 206 - škrtící klapka - www . Škrtící klapka na Peugeot 206 rv.2005 benzín 1.4. Zanesená klapka může způsobovat kolísání volnoběžných otáček, u typu s ovládáním lankem, tedy s vrchni komůrkou, je potřeba při této závadě.
 2. Jestli se chyba projevuje jen ve vysokých otáčkách asi bych vyloučil zanešení škrtící klapky, protože pokud je klapka zanesená, projevuje se houpavým volnoběhem. Nicméně i přesto bych klapku vyčistil, což se dělá pomocí speciálního spreje na čistění klapek
 3. Zanesená komínová klapka no to se musí topit velmi špatně a navíc by se nesmělo čistit ani jednou ročně pak ano. Autor: Ondra Brichta Datum: 09.03.2016 20:50 odpovědět upozornit redakci uživatel: 117952 reakce na.
 4. 2. Čištění škrtící klapky. Zanesená škrtící klapka se nejčastěji projevuje cukáním motoru při rozjezdu nebo kolísáním otáček při volnoběhu. Lze přistoupit k její výměně, odbornému čištění a nebo ji můžete zkusit zbavit usazenin sami

Škrtící klapka Smart Fortwo AUTOPES® hledá za Vá

Škrtící klapka Peugeot 307 AUTOPES® hledá za Vá

Ford Focus Forum. Věříme, že zde najdete, co hledáte. Přejít na obsa Znám uroven mechaniku jak v autorizovaných servisech tak i těch garážových.Jeden příklad z praxe..--kdy ti automechanik umělec vymění celý kompresor klimatizace cca 14000kč,protože nespíná klimatizace,na vagu mu to háže chyby škrtící klapka k.o.,ventilátor chlazení k.o. a ten blb ti vymění kompresor a vubec si nedá do. Škrtící klapka byla zanesená bordelem v tradičním rozsahu a zde tedy aditivum moc nepomohlo. Vevnitř ve škrtící klapkce na stěnách bylo nalepených nějakých 3 mm bordelu. Tohle EGR u zážehového motoru je fakt prima nápad. Ještě že to z toho motoru později vyhodili 4) škrtící klapka - žluté Kroužky počítej cenu tak 200,-kč/kus v Renaultu. Po vyčištění klapky můžeš mít vyšší volnoběh, buď seženeš někoho s diagnostikou, kdo ti smaže hodnoty klapky v jednotce, nebo s tím budeš jezdit a ono se to do 1000km srovná Škrtící klapka na Opel Astra za nejlepší cenu. Sháníte škrtící klapku na Opel Astra? Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na Opel Astra a v případě zájmu i o použitou škrtící klapku Opel Astra také vrakovištím za Vás. Prodejci kteří novou, použitou či repasovanou škrtící klapku na Opel Astra mají, Vás.

Škrtící klapka Dacia 1300 AUTOPES® hledá za Vá

Co se týče záchvěvů při volnoběhu, může to způsobovat zanesená škrtící klapka. Otázka - zda jezdit či nejezdit. To mi připomíná Pane Lorenc, uvezu to? Těžko říct, když nevíme co tomu je. _____ Ford Fiesta ST 180 Ford Fiesta 1.4 Tedy např. špatně se snímá poloha natočení škrtící klapky atd... 2.Něco zamezuje motoru, správně nastavit volnoběžné otáčky. Např. zanesená škrtící klapka, hodně znečištěný filtr, špatný tlak palivového čerpadla atd..

Škrtící klapka Renault Vel satis AUTOPES® hledá za Vá

Letos to zkusím v Písku- Nepodřicích, zdálo se mi, že tam mají docela pořádek. Při 95 tis. musím měnit AGR a kompresor klimatizace. Ten AGR i škrtící klapka se mi zdá trochu brzo, krátce po nahrání update softwaru. Klimatizaci jsem za 5 roků zapnul nanejvýš tak 10x Před lety jsem řešil podobný prolém na Puntu, závadu způsobovala zanesená škrtící klapka. Při studeném motoru otevírala víc, takže se to neprojevovalo. Možná dnes ŘJ řídí volnoběžné otáčky jinak, ale dřív byl stanoven úhel otevření škrtící klapky To plivání motoru může dělat teplotní čidlo, zanesená škrtící klapka nebo vyběhaný potenciometr. Nebo i malá hladina oleje. Udělej základní údržbu, doplň olej, teplotní čidlo které nestojí velké peníze a potom to řeš dál a klidně u toho vyčisti škrtící klapku Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatal

Problém bude buď ve škrtící klapce a nebo v načaté váze vzduchu , škrtící klapka bude po těch letech pěkně zanesená karbonem. Stačí vyndat a vyčistit U té váhy to bude horší dá se sice také vyčistit, ale většinou se jen dorazí a musí se stejně koupit nová K čištění škrtící klapky používám Čistič karburátorů TECTANE (Den Braven), sprej 400ml z Autokelly za 100 Kč. Zde je vidět jak je klapka špinavá a zanesená olejem který se tam dostává hadicí z víka ventilů. 22:24:53 14.6.2008 ZdenysM.L.. -škrtící klapka- zanesená, nebo vadný krokový motorek volnoběžných otáček/pokud má -zapalovací cívka, nebo svíčky před smrtí odpojit akumulátor na dobu minimálně 20 sekund - to je minimální doba, minuta je lepší, jde jen o to, aby se vybily všechny kondenzátory v ECU a ona zapomněla Na Puntu mi něco podobného dělala zanesená škrtící klapka. Po vyčištění v servisu závada zmizela. i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 ) i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15) C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11) Punto 1.2 16V 80k (02 - 06) 6 x Š 120/125 (95 - 02 tak jsem si včera vyměnil čidlo teploty sám, na Slovensku jsem ho koupil v auto kelly za 17 euro, problém s motorem to však nevyřešilo, nynější tip od kamaráda je zanesená škrtící klapka, motoru se prostě nechce z nízkých otáček, jakoby se dusí... je to asi běh na dlouhou trať, už i trošku lituju volby motoru, ale. Vypadava mě válec, Vůle ventilů, škrtící klapka, volnoběh + žádost o další rady, Přední brzdy, Kontrolka vody v nafte, Manžel A.Maříkové - Gynda, Auto Start Stop, Zrcatka 5pin,7pin, Nestartuje Lodgy (sviti kontrolka ESC), Nedrží volnoběh při raním start, Přední levé tlumené světl

 • Hostetin.
 • Kuchyňská lišta nerez.
 • Horkovzdusne trouby.
 • Affinity photo.
 • Dopravni znacky litva.
 • Cíl práce.
 • Soumrakové čidlo abb.
 • Rozpolcený pokračování.
 • Pocet vysokoskolaku.
 • Nezname stipance.
 • Equa bank vkladomat.
 • Rozbite zrcadlo smula.
 • Rajce.net password hack.
 • Jak se chovat na dovolené v řecku.
 • Udhpsh.
 • Centex šaty.
 • G znak.
 • Hvězda pelyněk.
 • Blackberry q5 koupit.
 • Klub za starou prahu.
 • Mohu otěhotnění při kvasinkové infekci.
 • Počítač nevidí externí disk.
 • Říkanky k jídlu.
 • Jannis antetokunmpo.
 • Strakonický dudák plzeň.
 • Kořen polynomu definice.
 • Centex šaty.
 • Hot fix kamínky.
 • Rodinné focení ceník.
 • Komunální odpad směsný komunální odpad.
 • Tom selleck 2017.
 • Santa marina.
 • Vertebrogenní syndrom.
 • Napoleon bitva u waterloo.
 • Sony home cinema.
 • Zakysaná smetana albert.
 • Marriott praha kariera.
 • Celorepubliková povolenka 2019.
 • Https agario play.
 • Princess protection program online.
 • Hsp syndrom.