Home

Klára trojanová

Klára Pollertová-Trojanová, rozená Klára Pollertová (* 17. září 1971 Praha), je česká herečk Na filmová plátna vstoupila Klára Trojanová-Pollertová rolí Hafie v dramatu Hordubal. Bylo jí tehdy osm let. Následoval seriál Návštěvníci, komedie Vesničko má středisková a hlavní role ve snímku Operace mé dcery. Po studiích odborného učiliště spojů nastoupila na DAMU a provdala se za herce Ivana Trojana. Na svatbě byli jen oni a dva světci

Klára Pollertová-Trojanová - Wikipedi

Klára Trojanová-Pollertová fotka

Klára Trojanová Pollertová Celebwiki

Herečka Klára Pollertová-Trojanová (47) se před časem konečně dostala ze silných depresí a začala si užívat života. Dokonce pracuje na několika projektech a je spokojená. Její klučičí banda, kterou musí doma kočírovat, jí žití každopádně moc neulehčuje V novém filmu Cena za štěstí se představí tři generace herecké rodiny Trojanových. Klára Pollertová-Trojanová (47) hraje matku svému skutečnému synovi Josefovi (17) a její skutečný tchán Ladislav Trojan (86) jí hraje i toho filmového. Pro Josefa Trojana jde o první hlavní roli ve filmu Klára Trojanová - Pollertová: četař: K odpovědi není tady nikdo kompetentní, paní Trojanová zejména.U nás na rotě se sice leccos povídá ale pořád je - jak říkával poručík Remark - na východní frontě klid Klára dostávala role citlivých a jemných holčiček. Přestože v dětství hodně natáčela na konzervatoř ji nevzali. A to dokonce třikrát za sebou. Čtyři roky strávila na poště - na středním odborném učilišti spojů. Ve čtvrťáku udělala zkoušky na DAMU. Pollertová-Trojanová Klára. Naposled navštívené.

aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml Vystudovala DAMU a nastartovala úspěšnou hereckou dráhu. Své životní poslání však půvabná herečka Klára Trojanová našla ve velké rodině. Když se jí narodil třetí a nato čtvrtý syn, rozhodla se odsunout kariéru na vedlejší kolej a věnovat se dětem a vytíženému manželovi Ivanovi Chceš se technologicky podílet na vývoji ČSFD.cz?Pokud ovládáš Python a PHP, jsi zodpovědný a rád se učíš novým věcem, pak hledáme přímo tebe Okatá herečka Klára Trojanová-Pollertová (44) bývala veselou ženou, kterou nic nerozhodilo! Teď je její život úplně naruby Všechno to přišlo náhle, Klára začala být velmi náladová, unavená a rozčílilo ji naprosto všechno

Manželka Ivana Trojana (53) už dlouhá léta bojuje s těžkými depresemi. Kdy se zákeřná a těžko uchopitelná nemoc poprvé ozvala a jak ovlivňuje život manželů a jejich čtyř synů? Celé to stojí za prd, zhodnotila herečka Klára Pollertová-Trojanová (46) Klára sice věděla, že jí léčba pomáhá, ale návštěvy psycholožky se pro ni stávaly noční můrou. Hlavně první dva měsíce terapie, kdy se při sezeních dostávaly až na dřeň. Pomalu si přiznávala věci, které si odmítala přiznat. Po hodině u psycholožky byla tak vyčerpaná a rozhozená, že by nejradši zalezla pod. Klára Pollertová-Trojanová - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2020, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Klára Pollertová. Manželka herce, Klára Trojanová-Pollertová (40) v noci ze čtvrtka na pátek porodila chlapečka, který dostal jméno Vašík. 07.04.2012 15:20 | podobné články . Osobnosti: Ivan Trojan (299 článků), Klára Trojanová-Pollertov á (7.

Klára Trojanová-Pollertová - životopis OSOBNOSTI

Málokdo tuší, že se známá herečka Klára Pollertová - Trojanová (40), manželka nejúspěšnějšího herce současnosti Ivana Trojana, musela naučit žít s vážnou nemocí - depresí. Svůj příběh se rozhodla zveřejnit už tento pátek v pořadu 13. komnata, aby pomohla ostatním lidem s touto diagnózou Herečka KLÁRA TROJANOVÁ (45) kvůli péči o své čtyři děti upustila od herectví a snažila se být především dobrou mámou a oporou celé své rodině. Zázemí dělala nejen pro své syny, ale i manžela IVANA TROJANA (52), kterému se v pracovním životě v posledních letech naopak velmi daří Klára Trojanová bývala opravdu kost a kůže, za což mohly z velké části její klinické deprese, což i sama přiznala. Nepřidala jí ani starost o domácnost se čtyřmi syny. Na představení nového filmu České televize Zádušní oběť ale vypadala nejlépe za poslední roky Sestřenice Klára Trojanová s manželem Ivanem Trojanem | profimedia.cz Dráždivé a rajcovní červené spodní prádlo: Takhle bude slušet i boubelkám! Jak funguje ketodieta? Přesně na tohle si dejte pozor podle Petra Havlíčka! Tento týden v Ulici: Podváděla Světlana před smrtí Lumíra?. Klára Trojanová se už nechtěla stresovat, jak zvládnout práci i rodinu, a když se před necelýma dvěma lety narodil nejmladší Toník, rozhodla se, že odsune kariéru na vedlejší kolej a bude se věnovat třem synům a vytíženému manželovi. Je mi takhle dobře, tvrdí půvabná herečka, která zanedlouho oslaví.

Klára Pollertová-Trojanová - iDNES

 1. Arnošt Goldflam, Milada Rezková, Petra Soukupová, Petr Stančík, Jiří Strach, Bogdan Trojak, Klára Trojanová - Nadýchané pohádk
 2. ko se narodí v dubnu a dvanáctiletému Františkovi, jedenáctiletému Josífkovi a dvouletému Toníčkovi přibude další bratříček. Vzápětí mě napadla myšlenka, že spousta tatínků, kterým se nedaří syn, by mohli chodit na mustr k Ivanu Trojanovi. Myšlenku.
 3. Klára Pollertová-Trojanová, rozená Klára Pollertová (* 17. září 1971, Praha) je česká herečka.. Pochází z velmi známé sportovní a umělecké rodiny Pollertů, jejím bratr Lukáš Pollert je olympijský vítěz z Letních olympijských her 1992 v Barceloně
 4. Osoby a obsazení: Dick Diver (Lukáš Hlavica), doktor Franz Gregory (Ivan Trojan), Käthe, jeho žena (Klára Trojanová), Nicole Warrenová (Marcela Peňázová), sestra (Kristýna Frejová), plukovník (Radúz Chmelík), seržant (Tomáš Kyndl) a vypravěč (Jiří Ornest
 5. Sestra - Klára Trojanová Pollertová příbuzný - Ivan Trojan příbuzný - Ondřej Trojan Životopis. MUDr. Lukáš Pollert je český lékař, bývalý komunální politik, český a československý vodní slalomář. Byl také kanoista závodící v kategorii C1..

Křehká Klára Trojanová: Nadosmrti v zajetí démonů? - Expres

Životopis. Klára Pollertová se k herectví dostala díky svým rodičům, kteří si přáli aby se z ní stala herečka a nakonec se jim jejich přání splnilo. V roce 1980 si měla zahrát Lucii v seriálu LUCIE, POSTRACH ULICE, kde už měla roli téměř jistou ale nakonec režisér Jindřich Polák obsadil tehdy začínající Žanetu Fuchsovou Narození: 17. 9. 1971, Praha, Československo : Věk: 49 let Znamení: Panna : Biografie: Pravnučka operního pěvce a režiséra Emila Pollerta (1877-1935), dcera vědeckého pracovníka Emila Pollerta (* 1938), sestra lékaře a olympijského vítěze více česká herečka. Narodila se v Praze. Jejím prvním filmem byl Hordubal. Na konkurs šla jako doprovod své sestry. Tam jsi ji všimli a pozvali na jiný konkurs. Stala.. Klára Trojanová pro magazín Žena-in prozradila, že miminko se narodí v dubnu a dvanáctiletému Františkovi, jedenáctiletému Josífkovi a dvouletému Toníčkovi přibude další bratříček. Vzápětí mě napadla myšlenka, že spousta tatínků, kterým se nedaří syn, by mohli chodit na mustr k Ivanu Trojanovi. Myšlenku vyslovím nahlas Klára Pollertová-Trojanová, rozená Klára Pollertová (* 17. září 1971, Praha) je česká herečka. Pochází z velmi známé sportovní a umělecké rodiny Pollertů, jejím bratr Lukáš Pollert je olympijský vítěz z Letních olympijských her 1992 v Barceloně

Klára Trojanová o svých depresích: Nikdy to nezvládnu sama

Klára Pollertová-Trojanová. Články. Velké trápení Evy Málkové z Vrať se do hrobu: Klára Pollertová-Trojanová trpí depresemi. Smutný osud. S manželkou se před sebou stydíme, tu intimní scénu jsem vymyslel já, říká Ivan Trojan Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Klára Trojanová. Přidejte se na Facebook a spojte se s Klára Trojanová a dalšími lidmi, které znáte. Facebook.. Klára Pollertová-Trojanová, rozená Klára Pollertová (* 17. září 1971 Praha), je česká herečka Klára Trojanová (provdaná), Klára Pollertová (rodné jméno) Filmografie. Cena za štěstí.

Trojanové hrozí další zhroucení? Rodinné neshody na denním

 1. http://www.mypilates.cz/ Herečka Klára Trojanová cvičí pilates od té doby, co se objevilo v Čechách. Co jí pilates přináší a proč navštěvuje stále.
 2. Temné nálady a stavy beznaděje způsobily jen pár měsíců po porodu nejmladšího syna, že Klára Pollertová-Trojanová téměř nejedla. Ve třiceti letech zhubla čtyřnásobná matka na méně než padesát kilo, a tak není divu, že ji přátelé a fanoušci zpočátku podezřívali, zda nepodlehla módní vychrtlosti a.
 3. Klára Trojanová je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Klára Trojanová a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější..
 4. Klára Trojanová-Pollertová fotky Předchozí fotografie Následující fotografie. Stáhnout fotografii. ostatní rozměry: Předchozí fotografie 1 / ? Následující fotografie. 43 11. Sdílet. Pás náhledů. Celá galerie. Tweet.
 5. Klára Trojanová. Vedlejší činnosti v dopravě ič: 71048669. dič: Sídlo firmy: U První baterie 767/19, 16200 Praha 6 - Střešovice. Právní forma: Podnikající fyzická osoba tuzemská Trend: Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální..

Klára Pollertová-Trojanová herečka. Datum narození 17.09.1971. Místo narození. Klára Trojanová ( Čtyři slunce) Osobnosti (11) Filmy, seriály a pořady (29) Články (130) Videa (15) V osobnostech: 1. Klára Trojanová. částečná shoda: 2.. Křehká Klára Trojanová: Nadosmrti v zajetí démonů? české celebrity. Těžký život s křehkou duší: Kláru Trojanovou drží nad vodou rodina. české celebrity. Herec Ivan Trojan přišel na pohřeb kamaráda o berlích. Co se mu stalo? české celebrity. posunou Sestřenice Klára Pollertová-Trojanová je herečka ve Švandově divadle. Je také pravnučkou Emila Pollerta, významného českého operního pěvce a sólisty Národního divadla. Vojtěch Ignác Ullmann, její prastrýc, byl architektem zadního traktu Národního divadla - Prozatímního divadla Klára Trojanová-Pollertová A paní Klára by si možná měla promluvit s nějakým odborníkem a vyřešit toto trauma. Kdyby nebyla paní Pollertová paní Trojanovou, pochybuji, že by o ní někdo dnes ještě věděl. nový.

Téma klára trojanová na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu klára trojanová - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.c Podívejte se na seznam filmů, ve kterých hraje Klára Trojanová-Pollertov

Klára Trojanová byla vzteky bez sebe, manžel Ivan ji polil

Josef Trojan o natáčení s mámou: Na place jsme kolegové

 1. Tato stránka obsahuje údaje firmy MUDr.Klára Trojanová ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 14. prosince 2019 a dle údajú systému ARES nebyly do dnešního data změněny
 2. Klára má s manželem ještě další syny - Antonína (* 2009) a Václava (* 2012). nový. nahlásit. Petr (anonym) 17. září 2017 + 0. Paní Trojanová, hodně štěstí, zdraví a hodných lidí kolem vás. Pet
 3. kou a dědečkem se před kamerou objevil také mladý Josef Trojan (18), syn Ivana Trojana (54) a Kláry Pollertové-Trojanové (47). Ta přiznala, že.
 4. Téma trojanová klára na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu trojanová klára - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.c

Arnošt Goldflam, Milada Rezková, Petra Soukupová, Petr Stančík, Jiří Strach, Bogdan Trojak, Klára Trojanová - Nadýchané pohádk Actress. Klára Pollertová was born on September 17, 1971 in Prague, Czechoslovakia. She is an actress, known for Ve stínu (2012), Muka obraznosti (1990) and Vesnicko má stredisková (1985). She has been married to Ivan Trojan since 1992. See full bio »

Klára Trojanová - Pollertová — Chat s osobností — Česká

 1. ka se totiž vyrazila podívat na promítání filmu, v němž hraje hlavní roli Josef Trojan (19)
 2. Klára Trojanová (rozená Pollertová) působí v několika divadlech a je známá také z mnoha filmů, televizních inscenací a seriálů (například, Ve stínu, Jedna ruka netleská, Vrať se do hrobu, Návštěvníci). Je manželkou herce Ivana Trojana a má s ním čtyři syny
 3. Půvabná herečka Klára Trojanová, manželka herce Ivana Trojana, se poprvé po skandálu objevila na veřejnosti. Trojana paparazzi fotografové nachytali na oslavě jeho triumfu na Českém lvu, kde byl značně pod parou a líbal se s cizí ženou. A nevypadalo to rozhodně jako polibek přátel, kteří se po letech potkali
 4. Herečka Klára Trojanová podle svých slov před léty skončila na prášcích. Důvodem byla nejen pracovní vytíženost v divadle a filmu, ale také výchova tehdy ještě prvních dvou dětí - Františka (11) a Josefa (10)
 5. Klára Pollertová-Trojanová stála před více než 30 lety po boku Milana Šteindlera a Dany Batulkové, když natáčeli komediální snímek Vrať se do hrobu.Tam si zahrála postavu usměvavé krasavice Evy Málkové, ale ve skutečném životě to bylo právě naopak. Slavný herec Ivan Trojan má vedle sebe ženu, která denně doslova trpí tím, co jí deprese naservírují
 6. Hrají: Milan Šteindler, Dana Batulková, Klára Pollertová-Trojanová... Děj filmu či seriálu: Víťa Jakoubek už překročil třicítku, pracuje jako špatně placený sociolog a žije jako spořádaný manžel a každodenními povinnostmi unavený otec dvou dětí. V sociologickém ústavu se podílí na výzkumu po..
Klára Trojanová podpořila syna

Klára Pollertová-Trojanová - Životopis / Info - FDb

 1. Klára Pollertová - Trojanová Dívaly jste se na 13. komnatu Kláry Pollertové - Trojanové, tak to bych do ní nikdy neřekla, že je takhle nemocná. To já si furt říkám, že mám depku, ale to je jen takový kec
 2. Klára Trojanová (rozená Pollertová) působí v několika divadlech a je známá také z mnoha filmů, televizních inscenací a seriálů (například Ve stínu, Jedna ruka netleská, Vrať se do hrobu, Návštěvníci). Je manželkou herce Ivana Trojana a má s ním čtyři syny
 3. Klára Trojanová-Pollertová fotky. Profil Životopis Fotky (45) Články (7) Fanklub (1) Antifanklub (0) Přidat fotky. Typ fotek: Vše. Vše. Slušné.

The first personality to give us her hand sewn mask for auction is ️ Klára Trojanová ️. Actress, mom of four kids and wife of favorite actor Ivan Trojan. And since Klára cares for such a large family with love, she transferred this symbolism into a mask, where she manually embroidered the initial letter of each member of their family Spojte se s fanoušky z celé republiky. Klára Trojanová-Pollertová tu má svůj fanklub, přidejte se Doporučení díla Nadace Archa Chantal - autoři: Kurečka Petr, Škarpa Marek; Dracula: Klára Trojanová, Ivan Troja Zde najdete přehled osob se jménem Klára Trojanová v České republice. Statistické údaje o jméně Klara Trojanova v rejstřících V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 3 historické záznamy

Herečka Klára Trojanová by ráda zase hrála v divadle, žádné nabídky ale nepřicházejí. A tak přemýšlí o projektu v Košířích - v bývalé dělnické osadě by chtěla vybudovat multikulturní dům. Je to projekt pro radost, pro místní sousedy, širší veřejnost, umělce, abychom se měli kde scházet, vysvětluje Klára Pollertová-Trojanová, Čtyři slunce (2012) Film ČSFD.cz, Klára Pollertová-Trojanová filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.c Tradiční přístup k pilates ve spojení s moderními trendy. největší pilates studio v Praze; nejdelší historie v oblasti pilates vzdělávání v ČR; spolupráce s mnoha zahraničními kapacitami; Předchůdcem společnosti myPilates bylo studio BodyStyle Prague, založené v roce 2003, které se zpočátku soustředilo především na kondiční a zdravotní cvičení Poslední komentáře Lord Owl 06.10.2020 22:11:12 No tak Julii bych jí nehádal, ani kdyby si sundala ty nenápadné kalhotky na t Julie Špačková > Příliš osobní zná... Pepa 06.10.2020 18:09:19 Jedny z nejkrásnějších ňader mezi našimi herečkami a nemění na tom nic ani je Jana Švandová > Nejasná zpráva o TV komedie Jablko 05.10.2020 14:30:22 ulozto.cz/file.

Odhalené scény by Jirkaz

Video: Klára Pollertová-Trojanová Galerie ČSFD

Syn Ivana Trojana a Kláry Pollertové-Trojanové Josef

Peklo ženy Ivana Trojana: Antidepresiva a hladovění

GALERIE: Primabalerína Pollertová: Baletky nejsou

Klára Pollertová - Trojanová Kinobox

Ladislav Trojan si zahraje tchána své skutečné snachyKVIFF | DONT STOP
 • Independence day 3 2019.
 • Eduroam registrace.
 • Sony wf1000x.
 • Playstation 2 cena bazar.
 • The amazing spiderman 2 csfd.
 • Tenacious d 2.
 • Vlajka kuby.
 • Near dark.
 • Rebreather kurz.
 • Festina chronograph.
 • Zánik římské říše prezentace.
 • Orientální nábytek.
 • Vrtulníky.
 • Bazén horor 2001.
 • Problém s připojením nebo neplatný kód mmi o2.
 • Význam růže.
 • Wikimedia bilder.
 • Draslík suplement.
 • Energetická náročnost budovy wiki.
 • Písečná bouře film.
 • Display port connectors.
 • Alergie na kiwi příznaky.
 • Instastories video.
 • Upínací ráčna.
 • Orientální nábytek.
 • Šum fotoaparátu.
 • Don jon film.
 • Lowepro street.
 • Problémy s nehty na rukou.
 • Nejznámější piráti.
 • U3v jamu.
 • Air force black.
 • Svaté obrázky ke stažení.
 • Xbox live gold levne.
 • Nova action živé vysílání.
 • Práce mě ničí.
 • Laminovací sada.
 • Vlásenkářství technologie.
 • Maven instal.
 • Vlhčené ubrousky linteo.
 • Motokáry blansko.